Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Stormhouse (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/stormhouse-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=-ZGJQ4_-jXwendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Ne vitin 2002 ushtria e SHBA-se arriti te izoloje nje qenie misterioze ne bazen nentoksore sekrete me emrin Stormhouse. Duke besuar se eshte dicka metafizike, therrasin nje kerkuese fandazmash , te quajturen Hayley (Katie Flynn) qe te mundohet te kontaktoje me te, por ardhja e saj, do te filloje nje zinxhir ndodhish qe do te clirojne qenien, e cila do te beje njerzit te vrapojne per te shpetuar.

Regjisor: Dan Turner

Luajnë: Grant Masters, Patrick Flynn dhe Grahame Fox

 

Shkarkoje Filmin:  Depositfiles | Bitshare | Uploaded | Wupload | Filefactory

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))