Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Swamp Shark (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/swamp-shark-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=QC23wrnrYvQendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Është stina e verës dhe kremtimi i festës së Alligatorëve në pellgun Atchafalaya. Por një peshkaqen mutant, produkt i kontrabandës, arrin të shpëtojë dhe do të shkaktojë kaos. Rachel, pronar i lokalit restorant, akuzohet nga sherifi për atë që po ndodh. Mer ndihmën e një të huaji misterioz për të vrarë këtë përbindësh para se ai të shkaktojë dëme të pariparueshme.

Regjisor: Griff Furst

Luajnë: Kristy Swanson, D.B. Sweeney dhe Robert Davi

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Wupload | Filefactory | Bitshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))