Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Walking Dead s02e04

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/walking-dead-s02e04.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=bpefpIdze7Uendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Pasi të shërohet Karli, të mbijetuarit fillojn përsëri që ta kërkojnë Sofian vajzën e humbur a do ta gjejn dhe me qfarë problemesh do të përballen mbetet të shihet në serial.

Regjisor: Frank Darabont

Luajnë: Andrew Lincoln, Jon Bernthal dhe Sarah Wayne Callies

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Wupload | Uploaded | Filefactory | Bitshare | Turbobit

Shikoje Filmin: Putlocker

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))