Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Walking Dead s02e01

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/walking-dead-s02e01.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=bpefpIdze7Uendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Të mbijetuarit nisen për në Fort Benning. Por gjatë rrugës, ata do të ballafaqohen me një grumbullë "të vdekur të gjallësh" dhe Sofia prej frikës largohet dhe shkon asgjëkundi. Dhe më pas Riku dhe të tjerët do të përpiqen që ta gjejnë atë.

Regjisor: Frank Darabont

Luajnë: Andrew Lincoln, Jon Bernthal dhe Sarah Wayne Callies

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Wupload | Uploaded | Bitshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))