Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Walking Dead s02e02

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/walking-dead-s02e02.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=bpefpIdze7Uendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Pasi të qëllohet Karli, Riku dhe Shane e gjejnë Dr Hershelin dhe familjen e tij në një shtëpi aty pranë. Por Karli ka humbur shumë gjak dhe Hershel nuk i ka pajisjet që ai ka nevojë për ta operuar. A do të vdes Karli apo qfarë do të ndodh me të, mbetet të shihet në film?

Regjisor: Frank Darabont

Luajnë: Andrew Lincoln, Jon Bernthal dhe Sarah Wayne Callies

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles  | Uploaded | Wupload | Filefactory | Bitshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

2 Komente:

Anonim tha...

Shtine edhe krejt sezonin e par edhe qeto qe koka fshi per me e kqyr shtini apet.. jo veq putlocker po edhe ne sockshare ish kan mire... faliminderit ;)

endrit tha...

mir e ka shitine edhe ne mixturecloud.com/purevid etj etj.

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))