Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Wolf Town (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/03/wolf-town-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=Q_h0v03CjA4endofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Kyle, një student i turpshëm e gjen veten me tre miqtë e tij të bllokuar në një qytet të vjetër fantazmë dhe ka për të kapërcyer frikën e tij personale për tu përballur me ujq.


Regjisori: John Rebel

Luajnë: Levi Fiehler, Alicia Ziegler dhe Josh Kelly

 

Shkarkoje Filmin: Rapidshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))