Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Grey (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/02/grey-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=tuJ-Mj6E2cwendofvid
[starttext]
Përmbajtja e Filmit: Në Alaskë, një grup njerëzish që do të punonin në një rafineri nafte bien me aeroplan mbi një shkretëtirë akujsh. Qëllimi i tyre i vetëm tani është mbijetesa, me ujqërit përreth që i shohin ata si pushtues.


Regjisori: Joe Carnahan

Luajnë: Liam Neeson, Dermot Mulroney dhe Frank Grillo

 

 

Shkarkoje Filmin: Rapidshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

 [endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

1 Komente:

Anonim tha...

super film

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))