Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Act of Valor (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/act-of-valor-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=0eazQHjvTS4endofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Filmi tregon për përpjekjet e një skuadre SEALS për të shpëtuar një agjente të CIA, e cila është marrë peng. Gjatë operacionit të shpëtimit, informacione të tjera do të dalin në dritë, për në grup terroristësh të cilët kanë ndërmend të kryejnë një sulm të ri ndaj SHBA’së, të cilët pretendojnë të vrasin shumë amerikanë dhe të bëjnë që ngjarjet e 11 Shtatorit të duken vetëm si një shëtitje në park. Kështu skuadra detyrohet të aktivizohet për të gjetur dhe asgjesuar grupin terrorist që nga Çeçenia e deri në Filipine, dhe nga Ukrahina deri në Somali, për të përfunduar në kufirin e Shba me Meksikën, ku trimëria e skuadrës Seals për të mbrojtur atdheun nga një sulm i pa përfytyruar….

Skenari: Kurt Johnstad

Luajnë: Alex Veadov, Roselyn Sanchez dhe Nestor Serrano

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Filefactory | Bitshare | Uploading | Freakshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))