Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Chronicle (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/chronicle-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=JHj8zeDM6qkendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Tre nxënës shkolle dhe shokë me njëri-tjetrin fitojnë fuqi mbinatyrore nga një zbulim shumë i çuditshëm. Por jeta e tyre del nga realiteti dhe miqësia e tyre vihet në provë duke ardhur në kontakt me anën e errët të karakterit dhe të ndjenjave të tyre...

Regjisor: Josh Trank

Skenari: Max Landis , Max Landis 

Luajnë: Dane DeHaan, Alex Russell dhe Michael B. Jordan

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Putlocker | Filefactory | Bitshare | Uploading

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))