Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Assault (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/assault-2010.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=f1xIp1kFIasendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Bazuar në një histori të vërtetë, kur një ekip i SWAT-it ngarkohet me detyrën për të ndërhyrë në një avion jacked të Air Francë për të shpëtuar pasagjerët, pas rrëmbimt që ju bë këtij avioni nga një grup terrorist islamik.

Regjisor: Julien Leclercq

Luajnë: Vincent Elbaz, Grégori Derangère dhe Mélanie Bernier

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

3 Komente:

Anonim tha...

admin po kur do mi postosh filmat steep up 1 dhe 2 ,,, u ba 3 dit dhe nuk i postove ,,,, tregom kur

Film-ALB tha...

Vetem pak vella se tani ka me shume filma te ri dhe po merremi me te, kur ta gjejm ndonje dite te lire do ti postojm brenda kesaj jave.

Anonim tha...

oki flm i pres

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))