Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Dragon Eyes (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/dragon-eyes-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=AJacfRPxBTAendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit:  Në Shën Jude, trafikantët e drogës dhe policia e korruptuar kanë shkatërruar këtë lagje. Por Hongu, i ri në këtë zonë, jo vetëm që ka aftësi luftarake por dhe vizion për të shpëtuar këtë qytet nga vetvetja. Van Damme është në rolin e mësuesit - mentor Le.

Regjisor: John Hyams

Skenari: Tim Tori 

Luajnë: Jean-Claude Van Damme, Peter Weller dhe Cung Le

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded 

Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))