Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

A Chinese Fairy Tale (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/chinese-fairy-tale-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=6ZcWHixkwk0endofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Taksa mbledhësi Ning, një burrë i ngathët dhe lehtësisht i frikësuar, nuk ka para dhe vendos të qëndrojë gjatë natës në një tempull të braktisur. Por ai nuk e di se ai tempull është i pushtuar… Ai takohet me një grua shumë të bukur që e josh atë, por nuk e di se ajo është një fantazmë, që zakonisht nuk lë asnjë njeri të dalë gjallë nga tempulli…

Regjisor: Wilson Yip

Luajnë: Louis Koo, Yifei Liu dhe Shao-qun Yu

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory | Bitshare
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))