Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Walking Dead s02e08

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/walking-dead-s02e08.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=bpefpIdze7Uendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Pas masakrës që ndodhi me "të vdekurit të gjallë" që Hersheli i mbante në stallën e tij, Grupi i të mbijetuarëve vendosin që Sofin së bashku me të dashurit e familjes së Hershelit ti varrosin e ndërsa të tjerët ti djegin. Pas kësaj ndodhie Hersheli i'a mbathë, dhe pasi që e kuptojnë se ai kishte ikur Riku dhe Gleni shkojnë në qytet në një bar të shokut të Hershelit për ta kërkuar. Ndërkohë Dale i thotë Lorit se ai dyshon se Shane e ka sakrifikuar Otisin për të shpëtuar jetën e tij dhe se Shane mund ta vretë edhe ndonjë tjetër të grupit. Lori vendos që edhe ajo të shkoj e vetëme ta gjej Hershelin, por fatkeqësisht gjërsa është duke kontrolluar hartën, Lori godet një "të vdekur të gjallë" dhe përplaset ...

Regjisor: Frank Darabont

Luajnë: Andrew Lincoln, Jon Bernthal dhe Sarah Wayne Callies

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded

Shikoje Filmin: Putlocker

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))