Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Chocolate (2008)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/chocolate-2008.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=0TFWBZ5atMsendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Një vajzë me aftësi të veçanta të arteve marciale luftarake duhet që të zgjidhë problemet e borxhit të nënës, në kërkim të bandave të pamëshirshme që i detyrohen të holla familjes të saj .

Regjisor: Prachya Pinkaew

Luajnë: JeeJa Yanin, Hiroshi Abe dhe Pongpat Wachirabunjong

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Filefactory

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

1 Komente:

neza tha...

i bukur

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))