Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Demons Never Die (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/demons-never-die-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=yxKURVkm0rcendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit:  Kur një vajzë e re vetvritet, Arçi dhe miqtë e saj vendosin të ndjekin atë dhe të vetvriten duke formuar një pakt. Po kur brenda grupit fillojnë të vdesin një nga një, Arçi ve re që të gjithë janë bërë shënjestra e një vrasësi të maskuar dhe se zotimi i tij për vdekjen është bërë një luftë e tmerrshme për mbijetesë dhe për të mbrojtur vajzën që ai do. Por kush është vrasësi????!!!

Regjisor: Arjun Rose

Skenari: Arjun Rose

Luajnë: Robert Sheehan, Ashley Walters and Tulisa Contostavlos

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Wupload | Filefactory | Bitshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))