Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Traceless (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/traceless-2010.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=ZwBRK8QOFh0endofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Meunier Etienne është një antar i ri ku gjithshka dhe të gjitha punojnë për të. Karriera e tij ka aritur kulmin dhe është gati të bëhet Nr.1 në punën e tij. Është martuar me një grua të përsosur ka një shtëpi që çdo kush do ta ëndëronte si dhe shumë para. Mbi të gjitha, është i pashëm, i shëndetshëm, dhe të gjithë e konsiderojnë atë si një "djalë të mirë". Por nën sipërfaqe, asgjë nuk është e përsosur.

Luajnë: Benoît Magimel, François-Xavier Demaison dhe Julie Gayet

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Wupload | Uploaded | Filefactory | Bitshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Më Shumë: Imdb

[endtext]Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))