Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Divide (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/divide-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=2YALm0QbWvUendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Kur një shpërthim i madh ndodh në Nju Jork, tetë të huaj gjejnë strehim në bodrumin e një ndërtese.Vendi ka 3 dhoma lidhëse dhe një rezervë ushqimi dhe uji të mjaftueshëm për t'i mbajtur ata gjallë. Papritur një grup me uniforma pushtuan vendstrehimin ku ata ndodhen dhe fillon të qëllojë, gjë e cila sjell tek tetë të panjohurit të kenë vetëm një qëllim të përbashkët: mbijetesën.

Regjisor: Xavier Gens

Luajnë: Lauren German, Michael Biehn dhe Milo Ventimiglia

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory | Bitshare
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))