Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Girl from the Naked Eye (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/girl-from-naked-eye-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=GxAl0GTsz4Uendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Xheik, një ish-lojtar bixhozi është duke u përpjekur për të paguar një borxh, dhe gjen punë si shofer tek “syri i zhveshur”.Syri i zhveshur është një klub privat zotërinjsh që brenda tij ka një rrjet prostitucioni. Xheikut po i vjen në majë të hundës rreth vajzave dhe thirrjeve të tyre si dhe klientëve që nuk paguajnë. Xheik është mbërthyer në këtë ekzistencë të trishtuar derisa ai të takohet me Sendin, një e arratisur e pafajshme nga shtëpia e saj e devijuar në një vend tjetër “SYRI I ZHVESHUR”. Ata formojnë një lidhje të vështirë dhe japin fjalën njëri-tjetrin se do të luftojnë për një jetë më të mirë. Kur Sendi është gjetur e vrarë, Xheik fillon kërkimin gjithë natën për të gjetur se kush e vrau personin e vetëm në botë që ndihej mirë me të. Xheik duhet të mbijetojë, ndërsa natën do e kalojë përmes gënjeshtrave, intrigave dhe ndjenjave të tij të vërteta rreth Sendit, VAJZES NGA SYRI I ZHVESHUR.

Regjisor: David Ren

Luajnë: Jason Yee, Samantha Streets dhe Gary Stretch

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory

Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))