Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Elimination (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/elimination-2010.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=yFUgwQcwCU0endofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Dhjetë aktorë marin pjesë në një reality show për një milion dollarë. E vetmja gjë që duhet të bëjnë ata është që ti mbijetojnë tre vrasësve, dhe nga ana tjetër e gjitha kjo transmentohet live nëpërmjet Internetit.

Luajnë: Danny Vasquez, Nicole Warner dhe Meredith Grau

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Wupload | Uploaded | Filefactory

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))