Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

King of Devil's Island (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/king-of-devils-island-2010.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=Hz4NbuSzuTcendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Dimri Norvegjez, në fillim të shekullit të 20-të. Në Bastojë {shtëpi riedukimi}, një i dënuar i ri i ngre djemtë në një revoltë të dhunshme kundër një regjimi brutal. Deri ku do të shkojë për të fituar lirinë?

Regjisor: Marius Holst

Luajnë: Stellan Skarsgård, Benjamin Helstad dhe Kristoffer Joner

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory

Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

2 Komente:

Anonim tha...

admin qishtu duhet me i vendos titrat po shirit i zi posht e ke ma shum e nalt esht zvoglu .... admin pordore ,,,,,, format factory ,,,, me at program munesh me i vendos titrat nen shirit te zi ,,, oki klm e flm per mirkuptim

Film-ALB tha...

I dashur vizitor, mund te me shprehesh mendimin se cilen deshire ta plotesojme me pare. Dikush deshiron ne shiritin e zi mi fut titrat dikush jo, dikush do me hijezim. Ma thuaj se cte bejme me parë. Kryesorja eshte qe filmi te mund te shikohet. Me respekt dhe mirekuptim FilmALB

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))