Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Mill and the Cross (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/mill-and-cross-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=bjywUoG4D5Mendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Pas çdo pikture të madhe qëndron një histori edhe më e madhe.

Regjisor: Lech Majewski

Luajnë: Rutger Hauer, Charlotte Rampling dhe Michael York

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

3 Komente:

Anonim tha...

c,kemi ju stafi i film-alb me keni befasuar per te mir ketu kish filma ma shum se gjdo web tjeter , pergzime per faqen , djema kam ni kerkes ju kisha lut te postoni filmin ,,Step Up 1 dhe 2 ,, titrat ne shqip i ke tek t-sh.net behuni ju qe mi plotsoni keto filma tungi dhe vetem per para se ishit 1 pershendetje.

Film-ALB tha...

Ne rregull do ti sjellim shume shpejt

Anonim tha...

o flm shummmmmmmmm i pres me pa durim

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))