Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Shark Night 3D (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/shark-night-3d-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=Rp3n3Iy3HmQendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Nje fundjave ne breg liqenit ne Lusiana kthehet ne mankth per 7 pushues duke qene shenjester e peshkaqeneve.

Regjisor: David R. Ellis

Luajnë: Sara Paxton, Dustin Milligan dhe Chris Carmack

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))