Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Mirror Mirror (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/mirror-mirror-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=2ZEaZzLpi44endofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Një mbretëreshë e keqe (Julia Roberts) vjedh kontrollin e Mbretërisë dhe një princeshe në mërgim (Lily Collins) do të kërkojë ndihmë nga shtatë mjeshtrat e shkathët për të fituar përsëri në Mbretërinë, që me të drejtë i takon.

Regjisor: Tarsem Singh

Luajnë: Lily Collins, Julia Roberts dhe Armie Hammer

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Bitshare

Shikoje Filmin: Veevr

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))