Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Man From Nowhere (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/man-from-nowhere-2010.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=r2v6aVygRmIendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Për një ish agjent special Cha Ti Shik, e vetmja lidhje që kishte me njerëzit që jetonin përreth tij ishte një vajzë e vogël, So Mi. Nëna e saj, Hyo Jong, ishte e implikuar në një organizatë që merrej me trafik droge dhe i besoi Ti Shikut një produkt pa i treguar se çfar ishte. Trafikantët e kuptuan dhe rrëmbyen Hyo Jong dhe vajzën e saj. Banda premtoi se do ti lironte ato vetëm n.q.se Ti Shik do të bënte një dorzim për ta, mmegjithëse ishte më tepër një plan për të eleminuar liderin e bandës tjetër. Kur zbuluan trupin e Hyo Jong të vrarë, Ti Shik kuptoi se dhe jeta e So Mi mund të ishte në rrezik. Ti Shik, duke menduar se edhe So Mi mund të vdesë, përgatitet për një betejë duke vënë jetën e tij në rrezik…

Regjisor: Jeong-beom Lee

Skenari: Jeong-beom Lee

Luajnë: Bin Won, Thanayong Wongtrakul dhe Sae-ron Kim

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Filefactory

Shkoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))