Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Missing (2012) Pjesa 4

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/missing-2012-pjesa-4.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=vwLw24BIX6Mendofvid [starttext]Përmbajtja e Filmit:  Se bashku me Becan ende në synim për ta gjetur Mikaelin. Shoqja e saj më e mirë, Maria, i komplikon gjërat me ardhjen e saj të papritur në Evropë. Ndërkohë, Mikael dëshiron të dij se pse është rrëmbyer.

Regjisor: Gregory Poirier

Luajnë: Ashley Judd, Cliff Curtis dhe Adriano Giannini

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory | Bitshare | Turbobit | Hitfile

Shikoje Filmin: Putlocker

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))