Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Urban Explorer (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/urban-explorer-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=Bxt58dbrkSEendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Në ankth për të eksploruar botën misterioze të fshehur nën metropolin Gjerman, Berlinin, një grup ndërkombëtar prej katër kërkuesish urbanë ftojnë një udhëzues vendas, Krisin, i cili i çon ata në labirintet e tuneleve dhe fortifikimeve nëntokësore nën qytetin e Berlinit. Kur udhëzuesi i tyre dëmtohet pas një rrëzimi, dy nga vajzat e grupit shkojnë jashtë për të kërkuar ndihmë. Ndërsa Denisi, qëndron prapa. Armin, një ish roje kufiri i Gjermanisë Lindore shfaqet papritur nga hiçi. Nga dëshpërimi i dukshëm, Denisi lejon Armin ti çojë ata dhe udhëzuesin e tyre pa ndjenja në një vend të sigurt dhe në këtë moment Denisi kupton se ai ka bërë gabimin më të madh të jetës së tij!

Regjisor:: Andy Fetscher

Skenari: Martin Thau

Luajnë: Nathalie Kelley, Nick Eversman dhe Klaus Stiglmeier

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory

Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]
Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

6 Komente:

Anonim tha...

Qashtu veq horror triller mister qitni shum te fort jeni por keni pak problen ne linqet spo shkarkohet kur po don

Film-ALB tha...

Mos ja bej gajlen ti se sdo na mbetet film pa e postuar. Sa per shkarkim ke linke tjera aletrnative.

Anonim tha...

admin flm shum kesht shum mir per logo flm shum ,,,,, veq edhe ni vrejtje te lutem titrat vendosi nen shiritin e zi oki se po i vendos shum nalt ,,, nese i rregullon edhe titrat ,,,,, do te jeni numer 1 prej krejt tjerve qe jan per filma oki epres ni pergjigjje ,,, a do i vendosesh nen shiritin e zi klm e gjitha te mirat ,,,

Film-ALB tha...

Do te flas me administratorin tjeter sepse une po i futi te shiriti dhe me hijezim te zi sikur ne TV. P.Sh shikoje missing apo journey apo ndonje tjeter dhe me thuaj se a te pelqen ajo menyre

Anonim tha...

te lutem shiko dhe ma jap pergjigjjen oki flm per mirkuptim

Film-ALB tha...

Sapo i bera disa testime. Une konvertoj me total video coverter dhe ai nuk e kishte opsionin per ti futur ne shiritin e zi. Por ate menyre nuk e perdorin shume. Tani po e perdorim ne si ne TV ne fund dhe me hijezim. Shikoje p.sh missing 2012 ndonjerin prej episodeve. Ate menyre po e bejn edhe TV

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))