Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Nobody (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/nobody-2010.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=XB-Gi5Zl6Nsendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Goran dhe Julia janë dy të rinj, njëri rus dhe tjetra shqiptare, emigrantë të brezit të dytë që vijnë nga dy botë krejtësisht të ndryshme, por i lidh e njëjta ëndër: Të jenë në gjendje për t'i shpëtuar mjedisit në të cilin u rritën dhe të fluturojnë mbi të kaluarën e shëmtuar, por edhe nga ndjenja " të huaj" që i pason ata gjatë gjithë jetës së tyre. Kur shtigjet e tyre takohen, dhe dashuria vjen si një rrufe, pa aritur të bëjnë ëndrat e tyre realitet, botët e tyre do të përplasen, me kërcënimin për të shkatërruar gjithshka që ata mendojnë në lidhje me njëri-tjetrin. Do të mundë dashuria e tyre të kapërcejë paragjykimet dhe betejën e së kaluarës?

Luajnë: Georgina Liossi, Antinoos Albanis dhe Nikolas Papagiannis

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))