Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Walking Dead s02e09

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/walking-dead-s02e09.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=bpefpIdze7Uendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Lori pas përplasjes ajo sulmohet nga dy "të vdekur të gjallë" por ajo arrin ti vretë ata. Ndërkohë, Riku, Hersheli dhe Gleni bëhen gati për tu kthyer në shtëpi. Por fatkeqësisht miqtë e Daves dhe Tonit mbërrijnë vijnë në qytet për ti kërkuar miqtë e tyre pas përleshjes me armë mes dy palëve. Ku të shtënat i tërheqin "Të vdekurit të gjallë" të vijnë aty. Në fermë, të mbijetuarit e kuptojnë që Lori ishte zhdukur Shane shkon që ta gjejë atë. Kur ai e takon Lorin, ai për ta kthyer Lorin prapa i thotë se Riku është i sigurt dhe në rregull dhe është në fermë ...

Regjisor: Frank Darabont

Luajnë: Andrew Lincoln, Jon Bernthal dhe Sarah Wayne Callies

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded

Shikoje Filmin: Putlocker

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))