Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/sherlock-holmes-game-of-shadows-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=GtxzvBoUV9Yendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Sherlock Holmes dhe ndihmës i tij Dr Watson bashkojnë forcat për të zbuluar dhe për të rrëzuar kundërshtarin e tyre të ashpër, profesor Moriartin, i cili përveç të qënit një rival i denjë i Holmes në nivelin shpirtëror, ka dhe një anë shumë të keqe, mungesën e ndërgjegjes, dhe kjo i jep atij përparësi ndaj detektivit të famshëm.

Regjisor: Guy Ritchie

Luajnë: Robert Downey Jr., Jude Law dhe Jared Harris

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Filefactory | Bitshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))