Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Texas Killing Fields (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/texas-killing-fields-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=6ERgjjx1NUEendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: Souder, një dedektiv vrasjesh në një qytet të vogël të Texasit, dhe parteneri i tij, një dedektiv policie nga Nju Jork Heigh, janë në gjurmët e një vrasësi seria sadist i cili pasi i vret viktimat e tij edhe i gjymton ato, dhe i hedh ato në një vend të cilin vendasit e quajnë “Kënata e shfarrosjes” (The Killing Fields). Edhe pse skenat e krimit në kënetë janë jashtë juridiksionit të tyre, Detektivi Heigh është në gjëndje ti zgjidhë vrasjet mizore. Pavarsisht paralajmërimeve të shoqes së tij, del vullnetar të hetojë krimet. Në një kohë të shkurtër, vrasësi e ndron lojën dhe fillon gjahun për hetuesit,duke u tallur me hetuesit dhe duke lënë gjurmë në vendet e krimeve që ti përshtjellojë ata.

Regjisor: Ami Canaan Mann

Skenari: Don Ferrarone

Luajnë: Sam Worthington, Jeffrey Dean Morgan dhe Chloë Grace Moretz

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory | Bitshare
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]

 

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))