Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Viral Factor (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/viral-factor-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=9E4BkSJ_WsEendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Agjenti ndërkombëtar i Sigurisë Jon është në një mision të rrezikshëm duke shoqëruar një shkencëtar kriminel në një vend tjetër. Gjatë rrugës, një anëtar i ekipit të tij rezulton të jetë një tradhtar dhe qëllon Xhonin në kokë ndërsa rrëmben shkencëtarin. Kur Xhon zgjohet në spital, mjeku i tregon atij se brenda disa javësh, plumbi në trurin e tij do të shkaktojë paralizë të plotë. Xhon kthehet në Pekin për të parë nënën e tij, e cila rrëfen se Xhoni ka një vëlla në Malajzi i cili ishte rritur nga babai i tij, një lojtar. Xhon fluturon drejt Malajzisë për të gjetur vëllanë e tij, Yeung. Në aeroplan ai njiohet me Dr Kan, i cili premton të shikojë për trajtimet e mundshme për gjendjen e tij. Megjithatë, kur ata mbërrijnë, Yeung përpiqet të rrëmbejë mjekun dhe, kur Xhon ndërhyn, edhe ai merret peng. Të dy së shpejti do të kuptojnë se ata janë vëllezër, dhe vendosin për të punuar së bashku në mënyrë që të mbajnë kriminelët larg rrembimeve nga duke shpëtuar botën nga një sëmundjeje të gjatë….

Regjisor: Dante Lam

Luajnë: Carl Ng, Bing Bai dhe Jay Chou

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

4 Komente:

Anonim tha...

admin hjeke ket logo te lutem se po ja hup bukurin edhe filmave edhe punen e faqes tuaj pllzzz ose ne fillim te filmit lere 1 ose 2 minuta logon edhe e hjek oki ,,, edhe vendose linkun me shiku online ne nowimov oki klm

Film-ALB tha...

Sdi pse te prish pune logo do ja bejeme ashtu si thua. Per novamov ajo gjat shikimit ka ndeprerje dhe askush nuk e pelqen ate.

Anonim tha...

vendos edhe linke te tjera sepse kjo putlocker del ndonjehere stream not found

Film-ALB tha...

Shkarkoje pra. Dhe ske probleme

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))