Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Journey 2: The Mysterious Island (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/journey-2-mysterious-island-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=GBAaVOzaVUEendofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Sean Anderson se bashku me njerkun e tij dhe me udhëdërguesit babë e bijë nisen në një mision për ta gjetur gjyshin e tij, i cili ka humbur në një ishull misterioz.

Regjisor: Brad Peyton

Luajnë: Josh Hutcherson, Dwayne Johnson dhe Michael Caine

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory | Bitshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

2 Komente:

Anonim tha...

flm shum per filem veq nese kini mundesi ne filmi te jet me grafik te paster bre se nuk po shihet mir se qet filem jom duke e prit e me qet grafik me keni deshtu spo me pelqen bre se shum keq po shihet

Film-ALB tha...

Kjo cilesi eshte e vetme deri me tani. Kur te dal ndonje cilesi me e mire do ta zevendesojme. Jemi munduar qe ta bejme me te paster sepse ka qene cilesia me e dobt. Per ate e kemi bere ne 850mb.

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))