Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Wrath of the Titans (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/wrath-of-titans-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=DjTQ-96Vj20endofvid
[starttext]Përmbajtja e Filmit: Nje dekade pas fitores epike mbi monstruozen Kraken, Perseu - biri gjysmëperëndi i Zeusit - perpiqet te ndjeke nje jete me te qete si peshkatar, i mbushur me pergjegjesine qe te rrise i vetem djalin e tij dhjetevjecar, Ilio (Diell). Gjithsesi beteja per sundim ndermjet Perendive dhe Titaneve vazhdon. Duke humbur besnikerine e njerezve Perendite kane filluar te humbasin kontrollin mbi Titanet e burgosur dhe te Liderit te tyre brutal, Krono - Babai i Zeus, Adhit (Hadesi) dhe Posidhona (Piseidon)- ku pasi e shkaterruan, e hodhen ne humneren e Tartarit. Por Persea, nuk mundet te qendroje indiferent kur Adhi( Xhaxhai i tij), bashke me te birin e Zeusit, Ari-n ( Vellai i tij) u bene aleate me Kron-in( gjyshin e tij) ne menyre qe te burgosin Zeusin. Fuqia e Titaneve behet akoma dhe me e madhe ne kohen qe fuqite hyjnore te Zeusit tkurren, dhe mbizoteron kaos ne toke.

Luajnë: Sam Worthington, Liam Neeson dhe Rosamund Pike

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

2 Komente:

Anonim tha...

a osht me kaulitet te mir pamja e filmit a bon me dit a eka pamjen e mir se ky filem qetahs u dal oki admin kalxom

Film-ALB tha...

Shikoje kete pamje e ka tani per tani. Ende ska dalur ndonje cilesi e mir HD.

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))