Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Aliens in the Attic (2009)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/05/aliens-in-attic-2009.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=mE4c3iXgWeIendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Z. Stuart Pearson me familjen e tij shkojnë në pushime verore në Creek Landing. Michigan, me vëllain e tij Nathan Pearson me të bijtë e tij dhe nënën e tyre Rosen shkojnë në një shtëpi që kishin marrë me qira afër liqenit. Kur televizioni ka probleme me imazhin, Tomi djali i Stuart-it dhe me të dashurin arrogant të motrës së tij Ricky Dillman shkojnë në papafingo dhe më pas në çati për të kuptuar se ç'ndodhi, aty Tomi takohet me kushëririn e tij Xhaken dhe ata të dy shohin se antena satelitore ishte shkatërruar tërësisht. Shumë shpejt ata kuptojnë se katër alien kishin zbritur në tokë për të pushtuar tokën. Të dy palët do të përballen me dyluftime të ndryshme. I vetmi problem te fëmijët ishte që të moshatuarit të mos të kuptojnë se që ishte duke ndodhur. Pas përpjekjeve të shumta atë kuptojnë ligësit e alienëve duke shpëtuar planetin tokë.

Regjisor: John Schultz

Luajnë: Ashley Tisdale, Robert Hoffman dhe Carter Jenkins

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Bitshare | Uploading
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext] 

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))