Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Beyond the Border (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/05/beyond-border-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=x_cH5nif9iMendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Në Dhjetor të vitit 1942. Dy ushtarë të rinj lënë postin që u ishte dhënë për të parë dhe dëgjuar armikun në kufi me Norvegjinë. Suedia gati për pushtimin nazist. E gjithë aventura përfundon në katastrofë kur Togeri zbulon se ai që ka lënë postin është i vëllai, dhe ndodhet në telashe.

Regjisor: Richard Holm

Luajnë: André Sjöberg, Antti Reini dhe Bjørn Sundquist

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Freakshare | Uploading
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

4 Komente:

Anonim tha...

admin keti filmi ja paske vendos titrat fenomenal keshtu jeni te profenalizum ,,,admin tregom se tash e tutje do ti vendosesh keshtu titrat ,,, kthema ni pergjigjje ,,, nese po do te qmendem nga gezimi ,,, se veq e vetmja e keqe te sajdi i juaj ka n qen titrat i keni vendos nalt ,,,, po tashti jeni ma te miret ,,,kthema pergjigjjen sa ma shpejt oki klm

Anonim tha...

admin tregom se tash e tutje a do i vendos titrat keshtu plzzzz tregom oki keshtu jan super dhe po e ben weben ma profosionale ne vend,,,,

Film-ALB tha...

Disa filma kane border "shiritin e zi" me 4:3 apo 16:9 e disa jo. Ata filma qe e kane titrat vendosen nen shiritin e zi e per ata qe se kane mund ti shtojme shiritin e zi por i humb edhe cilesia zvoglohen PX prej p.sh 720 x 480 bie ne 460 x 250. Regards FilmALB

Filma Me Titra Shqip tha...

super film ky :)

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))