Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Expendables (2010)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/05/expendables-2010.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=ykgfbe3eVMkendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Bar­ney Ross (Sylvester Stal­lone) është lid­eri i ”The Expend­ables”, një grupi mer­ce­narësh që paguhen nga Mr.Church për të kryer një punë shumë të rrezik­shme… Ata duhet të vrasin dik­ta­torin e një ishulli të vogël në Amerikën e Jugut i cili është nën ndikimin e një ish-agjenti të CIA-s dhe nën mbro­jt­jen e një ushtrie të tërë.

Regjisor: Sylvester Stallone

Luajnë: Sylvester Stallone, Jason Statham dhe Jet Li

 

Shkarkoje Filmin: Freakshare | Filefactory
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))