Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Meeting Evil (2012)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/05/meeting-evil-2012.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=ni39YgrxYowendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Një i huaj misterioz, Richie, ngatëron familjarin e ri të zhgënjyer Xhon, në një vrasje që e bën atë të pafuqishëm për të reaguar. Xhon bëhet një hero i dëshpëruar i cili është i gatshëm të bëjë gjithçka për të mbrojtur familjen e tij.

Regjisor: Chris Fisher

Luajnë: Luke Wilson, Samuel L. Jackson dhe Leslie Bibb

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Freakshare | Uploading | Bitshare

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]
 


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))