Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

Shame (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/05/shame-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=tjdi27jSTT8endofvid [starttext] Rekomandohet të shikohet mbi moshën 18 vjeçare


Përmbajtja e Filmit: Pikërisht në New York City, Brandon kultivoi me kujdes jetën e tij private – e cila i lejon atij që të kënaqë dëshirat e tij seksuale, por e gjitha kjo u ndërpre pas mbërritjes të paplanifikuar të motrës së tij Sisi.

Regjisor: Steve McQueen

Luajnë: Michael Fassbender, Carey Mulligan dhe James Badge Dale

 

Shkarkoje Filmin: Freakshare | Filefactory

Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer 

Më Shumë: Imdb

[endtext]

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

3 Komente:

Anonim tha...

admin u ba java e dute edhe nuk i postove filmat Steep up 1 dhe 2 kur do i postosh tregom vlla se kush nuk po mi posto ,,, po habitem sa ata jan super filma ,, edhe titrat i ke ne shqip kshtu qe te mbetet vetum mi ja ngjit titrat oki klm ,,,tregom kur ma

Film-ALB tha...

Oo vella per ti postuar ti postojm sot, por perkthyesi nuk e dim me cfare formati e ka perkthye. Me cfare formati pershtaten titrat, i kam derguar nje pm te me tregoj por nuk po futet dot. Nese e din se me cfare formati athere me kthe pergjigje edhe mua.

Administrator tha...

:D WWW.TOPMOVIEALB.TK FILMA ME TE MIRE ME TITRA SHQIP :D

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))