Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

A Gang Story (2011)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/04/gang-story-2011.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=pwjIm9KlcQAendofvid [starttext]


Përmbajtja e Filmit: I ritur në një kamp të varfër cigan , Vidal Momon ka një ndjenjë të fortë për familjen, përvoja e jetës së tij në burg në të cilin u gjend vetëm për vjedhjen e një arke me qershi. Atje, në mënyrë të pashmangshme u ingranua me krimin e organizuar. Grupi që formuan,i bëri grabitësit më famëkeq të armatosur në fillim të viteve '70. "Lavdia" e tyre përfundon në vitin 1974 me një kapje spektakolare. Sot, rreth 60 vjeç, Momon preferon të harrojë këtë pjesë të së kaluarës, por Serge, i cili nuk ka hequr dorë nga e kaluara, rikthehet më i ashpër.


Regjisor: Olivier Marchal

Luajnë: Gérard Lanvin, Tchéky Karyo dhe Daniel Duval

 

Shkarkoje Filmin: Depositfiles | Uploaded | Filefactory | Bitshare
Shikoje Filmin: Putlocker
Shikoje: Trailer
Më Shumë: Imdb

[endtext]


Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))