Vizitor të dashur. Ju njoftojmë që kemi kaluar në një faqe tjetër ku aty mund ti gjeni të gjithë filmat e fundit me titra shqip. Nuk do të keni mundësi të shikoni më, në vetëm një link por do të keni mundësi të shikoni në më shume linke alternative. Tash e tutje ju njoftojmë të na vizitoni në faqen tonë të re: wWw.PlayMovi.Tk ose wWw.PlayMovi.AlterVista.Org

The Shawshank Redemption (1994)

[postlink] http://film-alb.blogspot.com/2012/05/shawshank-redemption-1994.html[/postlink] http://www.youtube.com/watch?v=LWoO88_GmzYendofvid [starttext]

Përmbajtja e Filmit: Shpresa është një gjë e mirë, ndoshta më e mira dhe çdo gjë e mirë, kurrë nuk vdes ...; Një histori e mrekullueshme e shpresës, e miqësisë dhe mbijetesës në një burg të sigurisë së lartë. Andy, një bankier i ri, i dënuar padrejtësisht me burgim të përjetshëm për vrasjen e gruas së tij dhe të dashurin e saj. Karakteri i tij në dukje i butë dhe qëndrimi indiferent do ta sjellë atë ballë për ballë me të burgosurit e tjerë. I vetmi që vjen afër me të është i dënuari me burgim të përjetshëm, Rent. Dalë nga dalë ata të dy zbulojnë fuqinë e miqësisë dhe shpresës në një udhëtim prej 20 vjetësh deri sa fati sjell shpëtim për të dy ...


Regjisor: Frank Darabont

Luajnë: Tim Robbins, Morgan Freeman dhe Bob Gunton

 

Shkarkoje Filmin: Uploaded | Freakshare | Uploading

Shikoje Filmin: Putlocker

Shikoje: Trailer

Më Shumë: Imdb

[endtext]
 

Një Klikim i juaji është i mirëseardhur që të na ndihmoni me mirëmbajtjen e faqes, që ne të ju sjellim më shumë filma. Na Ndihmoni Duke Klikuar " Këtu " Ose Vetëm klikoni në banerin poshtë dhe pas klikimit, faqes së hapur nga baneri bëne close (X).

0 Komente:

Posto një koment

:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))